סדנאות

סדנאות דינאמיות מלאות אינטראקציה ולמידה, המאפשרות חווית צמיחה, שינוי והתפתחות. ניתן לבנות את הסדנאות בהתאמה אישית, בהתאם לקהל היעד ומסגרת הזמן.

"להתגבר, להתבגר ולהצליח"

סדנה חווייתית לני נוער

סדנה המתאימה למתבגרים בסיכון, וגם כאלו שלא. באמצעות כלים מעולם ה nlp וכלים חווייתיים נוספים, בני הנוער מבינים, לפעמים לראשונה בחייהם, מה מניע אותם.
הסדנה מחברת אותם וחושפת בפניהם את השלכות  הבחירות שלהם ובעיקר, מאפשרת להם, באמצעות תרגול, שיקוף, שיתוף וכלים נוספים – להבין מהם האמונות המגבילות אותם ולבחור אחרת.
בתום הסדנה משתתפיה זוכים לגלות מהי יכולת בחירה אמיתית, להציב עבור עצמם מטרות חדשות, להבין כיצד עליהם לממש אותם בזכות החוזקות שלהם ועוד.

כל משתתף בסדנה עובר חוויה אישית ושונה, אשר לא מותירה אותו אדיש למציאות העכשווית ולעתיד שלו. בתום הסדנה הוא יוצא למגרש המשחקים של החיים מצויד בכלים חדשים ופרקטים.

הסדנה ניתנת להעברה במתנסים או בתים פרטיים, בקבוצות בעלות כמות משתתפים משתנה ומספר מפגשים גמיש.

"האמונות המנהלות אותנו"

סדנה למרכזי צעירים. סדנה חד פעמית בת 4 שעות

עם הפנים קדימה לבאות, ובעיקר עם לא מעט דפוסים מעכבים ודאגות, צעירים בני 20 עד 40, מוצאים את עצמם בעיקר מלאי סימני שאלה.
האם הם יצליחו להשתלב בשוק העבודה? מה עוצר בעדם? מדוע הם מתקשים לממש את עצמם?
רובם מבולבלים וסוחבים על כתפיהם דפוסי התנהגות מאכזבים ואמונות מגבילות

בסדנה אינטימית, נהרי ציפקין מעבירה אותם חווית מסע. דרך סיפורה האישי רווי ניסיון (ואלכוהול), לצד כלים טיפוליים מעולם ה NLP, היא פוקחת עבורם את העיניים ומחברת אותם אל עצמם. המשתתפים נחשפים ומכירים את המנגנון שמפעיל אותם, את האמונות ודפוסי ההתנהגות שתומכים בהם, וזוכים להתבוננות פנימית אמיתית.

הכוח של הקבוצה, לצד ההובלה ומבנה הסדנה, מאפשר לכל משתתף להכיר את האמונות שעוצרות מבעדו להתקדם, ולשחרר אותם.

סדנה המסייעת לצעירים להיכנס למעגל העבודה, להבין היכן הדפוסים המעכבים אותם למימוש עצמי, ובעיקר לקבל כלים על מנת לנהל חיים עצמאיים ומלאים.