ממליצים עלי

ממליצים עלי

אורית עזרה לי להכיר את עצמי יותר טוב להבין מאיזה פעולות ואוטומטים אני פועלת בחיי , היא גרמה לי לראות דברים שלא ראיתי בעצמי התחלתי לאהוב את עצמי לקבל את עצמי בכל מצב וקושי .
שיניתי הרגלים והתמכרויות הצלחתי לחיות את החיים בדרך אחרת ממה שהייתי חיה
היא נתנה לי כלים להתמודד עם סיטואציות בחיים , היא לא שפטה אותי , קיבלה אותי והרגשתי חופשי לשתף אותה בכל מה שמבחינתי הכי גרוע בעולם

אור בת 19, שהיתה עמוק בתוך הסמים הקשים והקשיים...

אל אורית הגעתי בתקופה מאוד מבולבלת ועמוסה בחיים שלי מבחינה רגשית ,היא עזרה לי לסדר את הראש ולקבל החלטות בצורה יותר טובה ונכונה עבורי ,היא מקצועית מאוד ומדוייקת ,ויכולות הטיפול שלה מטורפות ממליצה עליה בחום בן אדם מדהים!

ללא שם

היי אורית, בשמחה!
אני מדבר טובות על הדיון והשיחה שאת עושה כששואלים אותי מהמועצה ובכלל. את בנאדם מדהים שמוכיח איזה כוח ועוצמות יש לנו בנפש.
על החוויה שלי אני יותר יכול לכתוב, על החוויה של הנוער רק ממה שראיתי (לא נשארתי איתם בפעם הראשונה ובפעם השנייה הלכתי לפני הסיום). לי היה מעניין, החיבור דרך סיפור אישי זה כלי מעולה ומעבר לכל החינוך והטיפול והטררם, אין הרבה דברים חזקים כמו מישהו שחולק את סיפורו עם אנשים אחרים, קל וחומר בני נוער.
בפעם הראשונה בבחן זה היה מעולה, הנוער היה טיפה צעיר ולא יכל לדעתי ממש לתפוס את כל השיחה, הפעם השנייה הייתה עוד יותר טובה, כי הנוער היה בוגר יותר והיה נראה שהם יושבים מרותקים.
זה נושא רלוונטי לכל האנשים במיוחד לבני נוער, שזה הגיל של ההתנסות הראשונה באלכוהול בדרך כלל.
אמרתי גם ליעל, שזו הרצאה שאני שומע פעם שנייה אבל גם אם הייתי שומע בפעם ה-20 עדיין היה מעניין נראה לי, כי היו גם שינויים וסיפורים חדשים.
לי זה גם תרם, ידע על התמכרויות ועל אלו שלי 🙂
אז זה היה טוב מאוד, מחבר ומרתק, וחשוב. נראה לי שיש לי כמה תמונות אני אשלח

משוב המדריך, בעמק חפר

במסגרת התמודדות בתופעת האלכוהול אורית נהרי העבירה הרצאות בישיבה ובאולפנת שלהבת בשוהם. סיפור חייה והתמודדותה עם התמכרותה לאלכוהול וסיפור הגמילה השאירו את התלמידים והתלמידות פעורי פה ועם הרבה תובנות. ממליץ בחום להזמינה לצורך העמקת הנושא והקשבה ממקור ראשון.

ברוך פרץ, מדריך מוגנות – עיר ללא אלימות שהם

ברצוני להמליץ בזאת על המנחה אורית נהרי ציפקין להעברת סדנאות. אורית מנחה קבוצות אצלינו במכינה זו השנה השנייה. בשנה שעברה לימדה אורית בשתי שלוחות המכינה בהן למדו חניכים בנים, והשנה היא מלמדת בשלושת שלוחותיה של המכינה: שתי שלוחות של חניכים בנים ושלוחה אחת של חניכות בנות. הסדנא של אורית הינה חשובה מאין כמותה לבני נוער. הסדנא תהליכית, יסודית, מעמיקה, נוגעת בבני הנוער

ועוסקת במתן כלים להתמודדות עם מצבי דחק. אורית בעלת כישרון רב בהעברת החומר, היא מקצועית, בעלת ידע עשיר ועם זאת מדברת לנערים והנערות בגובה העיניים. היא מאתגרת את החניכים במהלך הסדנא להיפתח ולהביא לשיעור סוגיות מעולמם הפנימי ודואגת לייצר עבורם קרקע בטוחה לעיבוד ההתמודדויות. כמו כן היא מאפשרת למי שחפץ בכך ליצור עימה קשר אישי תומך ומלווה. הסדנאות עוסקות בתכנים הקרובים ללב החניכים כאשר אחת המטרות החשובות ביותר בסדנא היא מתן כלים להתמודדות ממקום מחוזק ויציב. החניכים אוהבים מאוד את המפגשים עם אורית ומצפים להם מדי שבוע, ועל כך תודתנו נתונה לה. אנו ממליצים על הסדנאות הן מבחינת התוכן החשוב והן מבחינת צורת ההעברה האיכותית של המנחה.

רוחה וקנין שער - מנהלת מכינת אחד משלנו